7/24 Destek: Pzt -Cuma 08:00 - 18:00
Email info@tameticaret.com Bilgi Al! +90 551 059 85 88

Satış Politikamız, İptal ve İade Şartları

Satış Politikamız, İptal ve İade Şartları

 

Satış Politikası 

Sipariş vererek ödemesini yapmış olduğunuz tüm siparişleriniz eğer işleme alınmadıysa, kesintisiz olarak iptal edilir. Sipariş işleme alındığında tarafınıza mail atılır. Mail tarafınıza ulaşmadı ise iptal ve iade haklarınızı kesintisiz olarak kullanabilirsiniz.

Sistemimize düşen tüm siparişler aynı gün işleme alınır. Genellikle saat 09:00 – 18:30 arasındaki alınan tüm siparişler 19:00 – 23:59 kurulum saatlerine kadar tamamlanarak online olarak teslim edilmektedir. Saat 00:00’dan sonraki siparişler ise bir sonraki iş günü kurulum saatinde tamamlanmaktadır. 

 

Sipariş İptal ve İade Politikası

İade ve iptalinin mümkün olmayan ilgili ürün ve hizmetlerin kişi yada kuruma özel olarak geri dönüşü olmayacak şekilde sağlanılmış yada tescillenmiş olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca kişi/kişiler yada kurum/kurumlara sağladığımız yazılımlar teknik olarak kurulumu başladı ve özelleşti ise ve iade süreci içerisinde iade veya iptal işlemi yapılmadıysa maalesef iptal ve iadesi mümkün olmamaktadır. Aşağıdaki dijital ürün ve hizmetler teknik olarak iadesi maalesef mümkün değildir. 

Domain tescil hizmetleri

Domain transfer hizmetleri

SSL Güvenlik Sertifikası hizmetleri

Özel IP adresi tanımlama hizmetleri

Hosting Hizmetleri

Her türlü özelleştirilmiş yazılımlar

Her türlü kişisel olarak sağlanmışi tescillenmiş ve/veya geri dönüşü olmayan işlemler (Domain, Hosting, Özel IP Adresi, SSL Adresi vb.)

Kurulumu yapılmış veya yapılmakta olan her türlü kişiselleştirilmiş/kurumsallaştırılmış yazılımlar, e-ticaret, e-ihracat paketleri ve modülleri iptal yada iade edilememektedir.

 

Saygılarımızla,