7/24 Destek: Pzt -Cuma 08:00 - 18:00
Email info@tameticaret.com Bilgi Al! 0850 305 93 43

Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi

İşletmenize uygun bir bütçe ile başlayalım..

Hemen hemen her bütçe ile Google Ads’de reklam verebilirsiniz.

Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın. Ayrıca, harcamalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya düzenleyebilirsiniz. Sadece tıklama başına ödeme yaparsınız. 

Aylık bütçe sınırınızı dilediğiniz zaman düzenleyelim.

Reklam hesabınızı ve reklam yapılandırmalarınızı oluşturalım.

Değişkenlik gösteren ve güncel şart, koşul ve değeriler ile yönetilen reklam hesabınız için ilgili çalışmaları en güncel şekilde sizin adınıza biz yapalım.ü

Hadi o zaman başlayalım!

Reklam çalışmaları ile işinizi büyütelim!

Google Arama ve Haritalar’da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

 

WEB SİTESİNE ZİYARETÇİ ÇEKİN

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

 
TELEFONLA DAHA FAZLA ARAMA ALIN

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

 
İŞLETMENİZE ZİYARETLERİ ARTIRIN

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

Müşteri Datalarınız Oluşur

Sosyal Medya ve Reklam hesaplarınızı düzenli olarak yönettiğimizde, yaptığımız çalışmalarla müşterileriniz ve müşterilerinizin dataları oluşmaya ve artarak gelişmeye başlar. Sağlıklı, yenilenen datalarla yinelenen dönüşüm verilerine dair yeni siparişler ve sonuçlar alırız.

Arama Sıralamalarında Yükselirsiniz

Yapılan çalışmalar neticesinde, hedeflediğiniz ve hedeflerinizin üzerinde bir Google ve diğer arama motorları, sosyal medya portallarında sıralama kaydedersiniz. Reklam sıralamasının arttırılmasının bir çok güncel ve spesifik şartları ve koşulları mevcuttur. Bu dinamik yapıya uygun çalışmalar yaparız.

Akıllı Anahtar Kelimeler ve Lokal Reklamlar

Sürekli değişkenlik gösteren anahtar kelimelerinizi akıllı bir şekilde optimize eder, ve reklamlarınızı hedeflerine genel, lokal ve demografi gibi bir çok kritere göre en uyumlu kriterlerde yayınlarız.

Artan Dönüşüm Oranları

Tüm yapılan planlı, düzenli, sürekliliği olan bu çalışmalar ile birlikte reklamların görüntülenme oranları, tıklanma ve siparişe dönüşmeye dair dönüşüm verilelerilerine dair başarılı sonuçlar toplarız.

Reklam Desteği Alın!

Yandaki formu doldurarak sosyal medya ve reklam yönetim hesabı planlarınız ile ilgili soru, görüş ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Her zaman ulaşılabilir destek sistemi tamticaret.com‘da!

 Email destek@tameticaret.com

 Hemen Arayın! +90 551 059 85 88

  Kurumsal Websitesi
  E-Ticaret Paketleri
  E-İhracat Paketleri
  E-mail Marketing
  SEO
  Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi
  Marka Yönetimi