7/24 Destek: Pzt -Cuma 08:00 - 18:00
Email info@tameticaret.com Bilgi Al! 0850 305 93 43

MATBAACIZADE.com

E-Ticaret, Web Geliştirme, Sosyal Medya ve Reklam Yönetimi, Marka Yönetimi

MATBAACIZADE ticari markası tüm digital işlerinde TAMETİCARET entegre çözümleri ile hizmet almaktadır.

Sıkı Takipteyiz!

Hem arama motorlarında, hemde hem websitesinde hemde pazarda sıkı takipteyiz! Çünkü, kullanıcılarımızın Dijital danışmanlığını yapmak demek, düzenli ve sıkı bir takip gerektirir. Görünüm, Kurumsal Kimlik, Websitesi Sorunları, Rakip Analizleri boş bırakmaya gelmez.. 

İşte tamda bunun için TAMETİCARET.com var.. Kullanıcılarımızın sorunlarını görmek, bulmak, tespit etmek.. Danışmanlık ederek ilgili aksiyonları almalarını sağlamak.. İşleriyle büyümek ve büyütmek.. 

Proje Detayları

MATBAACIZADE TAMETİCARET.com Dijital Hizmet Altyapısındaki çözümlerden “Tam Hizmet Kurumsal Web” desteği ile kurumsal e-ticaret web yazılım/tasarım, reklam ve sosyal medya yönetimi, marka yönetimi ve mailing çalışmalarında tam hizmet sağlanmıştır.

MATBAACIZADE ile çalışmalar ilk günkü gibi devam etmektedir. 

 
MüşteriMATBAACIZADE
Proje Tarihi03 Mart 2016

Düzenli Veri Takibi ve Analiz

Yapılan çalışma ile birlikte hizmet paketi içerisinde gerçekleştirdiğimiz, Düzenli Veri Analizi ve Takibi ile MATBAACIZADE müşterilerine daha ulaşılabilir hale geldi. Gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde yapılandırılan websitesi hedef kitlesine doğrudan temas etmesi sayesinde, reklam ve bulunabilirlik maliyetleri artmadı ve reklam bütçesine harcanan Tanıtım ve Reklam giderleri %100 hedefleme ile daha verimli hale geldi.

%46,2 Kullanıcı Artışı

Kolay Bulunabilirlik

Güvenli Altyapı