7/24 Destek: Pzt -Cuma 08:00 - 18:00
Email info@tameticaret.com Bilgi Al! 0850 305 93 43

AVŞAR KAĞIT ve MATBAA LTD. ŞTİ

www.avsarkagit.com

Proje Detayları

AVŞAR KAĞIT ve MATBAA LTD. ŞTİ. TAMETİCARET.com Dijital Hizmet Altyapısındaki çözümlerden “SEO Hizmet Paketi” desteği ile arama motorlarında Kağıt ve Matbaa yazıldığında ilk sırada çıkmaktadır.

Avşar Kağıt ile çalışmalar ilk günkü gibi devam etmektedir. 

Müşteri:AVŞAR KAĞIT ve MATBAA LTD. ŞTİ.
Proje Tarihi:01 Ocak 2016

Google Sıralamasında AVŞAR KAĞIT!

Kodlamalar ve doğru SEO ve SEM çalışmaları ile Google Yandex vb. arama motorlarında üst sıraya çıkılması mümkün.. Yaptığımız çalışmalarda işletmenin kurumsal imajını arttıracak her türlü çözümü harmanlıyoruz. Bir firmamızı geliştirmek isterken, ona aidiyet duyarak yapıyoruz.. En basit yaptığımız SEO, kodlamalar, Mailing Çalışmalar, Kurumsal Kimlik Çalışmaları gerek Reklam ve doğru Sosyal Medya yönetimi ile harmanlayarak büyümesine ve gelişimine destek oluyoruz.. Sonuç olarak mutlu firma, mutlu müşteriler ve arama motorlarında bulunabilirlik.. 

Şimdi Google’a Kağıt ve Matbaa yazın ve sonuçlara bakın!

Sıkı Takipteyiz!

Hem arama motorlarında, hemde hem websitesinde hemde pazarda sıkı takipteyiz! Çünkü, kullanıcılarımızın Dijital danışmanlığını yapmak demek, düzenli ve sıkı bir takip gerektirir. Görünüm, Kurumsal Kimlik, Websitesi Sorunları, Rakip Analizleri boş bırakmaya gelmez.. 

İşte tamda bunun için TAMETİCARET.com var.. Kullanıcılarımızın sorunlarını görmek, bulmak, tespit etmek.. Danışmanlık ederek ilgili aksiyonları almalarını sağlamak.. İşleriyle büyümek ve büyütmek.. 

Düzenli Veri Takibi ve Analiz

Yapılan çalışma ile birlikte hizmet paketi içerisinde gerçekleştirdiğimiz, Düzenli Veri Analizi ve Takibi ile Avşar Kağıt müşterilerine daha ulaşılabilir hale geldi. Gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde yapılandırılan websitesi hedef kitlesine doğrudan temas etmesi sayesinde, reklam ve bulunabilirlik maliyetleri artmadı ve reklam bütçesine harcanan Tanıtım ve Reklam giderleri %100 hedefleme ile daha verimli hale geldi.

%100 TAM HEDEFLEME

YAPILANDIRMA

%403 Bulunabilirlik