7/24 Destek: Pzt -Cuma 08:00 - 18:00
Email info@tameticaret.com Bilgi Al! +90 551 059 85 88

Email Marketing

Uçtan uca mailing deneyimi

E-mail ile pazarlama, elektronik postanın; pazarlama mesajlarını belli bir kitleye ulaştırmak için bir çeşit doğrudan pazarlama aracı olarak kullanıldığı pazarlama biçimidir. Genel anlamda potansiyel ya da mevcut müşteriye gönderilen her e-mail, e-mail pazarlama olarak düşünülebilir, işletmenizin tanınırlılığını arttırabilir ve satışlarınıza olumlu etkiler bırakmaktadır. 

Etkileyici Bir Deneyime Hazır Olun!

Sizin için pazarlama faaliyetinizi göstereceğiniz Mailing şablonunuzu etkileyici bir şekilde hazırlar, işlenebilir datalarınıza kişisel verileri koruma kanunu (KVVK)’ya uyumlu bir şekilde şablon ile gönderimler yapar, datalarınızı test eder, data import ve export işlemleri yaparız. 

Tek tıkla milyonlarca kitleye ulaşın!

Tek tık ile milyonlarca dataya saniyeler içerisinde KVVK ya uyumlu mailinginizi göndeririz. Datalarınız içerisinde hangi datanız nerede ne kadar vakit geçirmiş, ne kadarı sitenize dönüşü olmuş, ne kadarı sizden alışverişi yapmış hepsini analitik vasıtasıyla takip eder ve raporlarız. Kısacası yapılan her çalışmadan haberiniz olur ve bu raporlar, kullanıcı deneyimleri ve geri dönüşler vasıtasıyla bir sonraki mailing çalışmasına planlama yapar ve yeni Mailing stratejileri geliştirerek, daha fazla tanınmanızı, daha fazla tutunmanızı ve işletmenizin sürekliliğini sağlarız.  

Mailing ile marka bilinirliliğiniz arttırın

Etkileyici bir mailin çalışması etkileyici görsel şablon ile, hukuka uygun bir şekilde, doğru zaman diliminde ve doğru kampanya yönetimi ile yapılır. 

Data İmport/Export

 • Data Yönetimi

Takip ve Raporlama

 • Data Takip ve Raporlama

Etkili Mail Şablonları

 • Responsive Mailing Şablonu

Tam Performans

 • Performans Sonuç Raporu ve Isı Haritaları

Mailing Şablon Hazırlama

Sizin adınıza KVVK (kişisel verileri koruma kanunu)’na uygun bir şekilde mailing şablonunuzu etkileyici görsellikte hazırlarız.

Mail Dataları Yönetimi ve Akıllı Tetikleyiciler

Mailde kullanabileceğiniz her türlü işlenebilir veriyi import/export ederek sistemde aktif bir şekilde kullanmanızı sağlar; akıllı tetikleyiciler ile aktif datalarınıza etkileyici çalışmalar sunarız.

Mailing Gönderimi

Datalarınıza işletmenizi tanıtmak, ürün satmak, tutundurma faaliyetlerinde bulunmak için etkili birşekilde aktif datalara uygun zamanlarda tek tık ile milyonlarca kişiye hazırlanan mailing şablonunu göndeririz.

Mailing Analitik Takibi ve Analiz

Gönderilen mailing çalışmasında, verileriniz olan (kullanıcı)larınızı takip eder ve analiz ederek diğer çalışmaların stratejilerine yön veririz. Mailing çalışmasında hangi datalar aktif ve hangileri pasif, çalışmada kim nerede ne kadar vakit geçirilmiş ve sitenize dönüşümü dahil hepsini raporlarız.

Mailing Teklif Formu

Hemen şimdi Mailing fiyat teklifi alın.. Yandaki formu doldurarak yada e-mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 Email satis@tameticaret.com

 Hemen Arayın! +90 551 059 85 88

  Kurumsal Websitesi
  E-Ticaret Paketleri
  E-İhracat Paketleri
  E-mail Marketing
  SEO
  Reklam ve Sosyal Medya Yönetimi
  Marka Yönetimi